„Lietuvos geležinkeliai” žengia vieną didelį žingsnį, pristatydami naujus prekės ženklus, taip pradėdami naują savo gyvavimo etapą. Per pastaruosius kelis metus įgyvendinome 101 svarbų pokytį, tačiau nesustojame ir skelbiame 10 įsipareigojimų ateičiai.

„Lietuvos geležinkeliuose“ per pastaruosius keletą metų įvyko didžiausi pokyčiai nuo pat nepriklausomybės atgavimo – tapome atvira, skaidria, efektyviai dirbančia ir naudą Lietuvai kuriančia įmonių grupe. Visai neseniai pasikeitė ir mūsų grupės struktūra – įkurtos keleivių vežimo, krovinių vežimo ir infrastruktūros bendrovės.

Iki šiandien išorėje vis dar dėvėjome senus rūbus, tačiau viduje esame visiškai kitokie, nei buvome prieš penketą metų. Supratome, kad tolimesniems ambicingiems žingsniams mums reikia pažangą, tvarumą bei lietuviškumą išreiškiančio atsinaujinimo.

101-ąjį gimtadienį pasitinkame atnaujinę „Lietuvos geležinkelių“ prekės ženklą bei pristatome naujus grupės bendrovių prekės ženklus.

Nepamirštame daugiau nei 100 metų istorijos, todėl „Lietuvos geležinkeliai“ išsaugo savo pavadinimą. Tačiau dabar jo trumpinys yra trys raidės LTG. LT – tai Lietuva. G – tai geležinkeliai. Šios trys raidės – tai patvirtinimas, kad iš daugelio kitų išsiskiriame naudos Lietuvai siekiu, patriotiškumu.

Mūsų krovinių vežimo komanda ir iki šiol dažniausiai buvo vadinama „Cargo“. Taigi šis pavadinimas buvo geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas. Pridėjome LTG ženklą parodydami, kad bendrovė priklauso „Lietuvos geležinkelių“ grupei.

Infrastruktūros bendrovės ženklas ir pavadinimas tampa „lengvesni“. „LTG Infra“ turi naujovišką, šiuolaikišką požiūrį į savo sritį – daugiau efektyvumo, patikimumo, daugiau komerciškai patrauklių paslaugų. Todėl ir žalia spalva „LTG Infra“ tinka, kaip brandos, stabilumo, gamtos simbolis.

„LTG Link“ yra naujasis keleivių vežimo bendrovės vardas. Skambus ir žaismingas, turintis ir anglišką prasmę sujungti žmones, ir lietuvišką – „važiuojam link pajūrio“. Tikime, kad su šiuo ženklu galėsime tvirtai kovoti už klientus tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose bei konkuruoti su kitomis transporto rūšimis.

Mūsų grupės ženklų spalvos atitinka Lietuvos vėliavos spalvas ir tai dar vienas būdas išreikšti mūsų pasišventimą dirbti Lietuvos naudai. Tikime, kad mūsų naujieji prekės ženklai įkvėps mus kurti judėjimo pažangą.