„Lietuvos geležinkeliai” žengia vieną didelį žingsnį, pristatydami naujus prekės ženklus, taip pradėdami naują savo gyvavimo etapą. Per pastaruosius kelis metus įgyvendinome 101 svarbų pokytį, tačiau nesustojame ir skelbiame 10 įsipareigojimų ateičiai.

LTG grupė – Lietuvos ekonomikos augimo katalizatorius

Įmonių grupė savo veikla prisidės prie verslo vystymosi Lietuvoje ir užsienyje.

Konkuruosime užsienyje

Naudą Lietuvai įmonių grupė kurs sėkmingai konkuruodama su kitais vežėjais užsienio rinkose.

Sėkmingai įgyvendinsime „Rail Baltica“

Baigtas projektas leis keliauti 250 kilometrų per valandą greičiu iš Vilniaus į Rygą ar Varšuvą.

Nauji maršrutai

„LTG Link“ girdi visuomenės poreikius ir kurs naujus, patogius maršrutus, leisiančius vis daugiau populiariausių vietų Lietuvoje ir užsienyje pasiekti traukiniais.

Geležinkelių elektrifikacija

Traukiniai taps aplinkos visiškai neteršiančia, greita ir modernia kelionių alternatyva – elektrifikuoti geležinkeliai leis tai pasiekti.

Intermodalinis transportas

Vis daugiau krovinių, gabenamų konteineriais ar automobilinėmis puspriekabėmis, nuo kelių bus perkeliami į traukinius ir keliaus žaliau, pigiau ir efektyviau.

Išmanioji bilietų programėlė

„LTG Link“ pasitelks vis daugiau išmaniųjų technologijų, užtikrindami patogesnes keliones. Skaitmenizavimo keliu žengs ir visa LTG grupė, diegdama modernias stočių informavimo sistemas, verslo valdymo sprendimus.

Keisis stotys, o ypač – Vilniaus geležinkelio stotis

LTG grupė yra svarbi bendro šalies įvaizdžio dalis, todėl ir toliau aktyviai atsinaujins renovuodama stotis. Vilniaus geležinkelio stotis yra vieni pagrindinių Lietuvos sostinės vartų – ji taps gražia, jaukia ir šiuolaikiška erdve.

Nauji traukiniai keleiviams

Elektrifikavus geležinkelius, pagrindiniais šalies maršrutais riedės vis daugiau naujų, modernių ir greitų elektrinių traukinių, o šiuo metu maršrutu Vilnius–Kaunas riedantys patogūs traukiniai persikels į šalies regionus.

Nulis taršos

Traukiniai – žalia ir ekologiška transporto priemonė. LTG grupė jau šiandien užtikrina, kad populiariausiu maršrutu riedantys keleiviniai ir krovininiai traukiniai visiškai neterštų aplinkos. Elektrifikavus pagrindinę šalies geležinkelių magistralę Vilnius–Klaipėda, bus sutaupoma tūkstančiai tonų teršalų.